January 17, 2021
Portali Shprehja

Loredana poston një foto të Mozzik por i bie pishman

U bënë disa javë që Loredana dhe Mozzik kanë qenë në qendër të mediave rozë, për një rikthim të mundshëm dhe të themi të drejtën ka patur shumë vend për dyshimet.

Po t’i shkruajmë në një listë, me siguri do jetë pak e gjatë, sepse ata janë fotografuar bashkë në Gjermani, Zvicër, Kosovë, në ambiente të njejta, madje kanë kaluar ditë të veçanta në shoqërinë e njëri-tjetrit.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Së fundmi Loredana udhëtoi drejt Kosovës, ku sigurisht kaloi goxha kohë cilësore me Mozzik duke bërë “hiking”.

Si të mos mjaftonin të gjitha këto, reperja ka bërë një veprim që fansat mezi po e prisnin. Ajo ka postuar një foto të Mozzik, në instastoryn e saj, mirëpo është fshirë shumë shpejt.

Fansat janë entuziazmuar nga ky veprim i Loredanës dhe tashmë janë të bindur që ata janë bashkë.


Të Ngjajshme

Jenniferi kështu i kthehet ndjekëses që e akuzoj se ka bërë ndërhyrje dhe botoks

admin

Jonida i dedikon dy tatuazhe vajzës së saj

admin

Si rrallëherë Xhemi publikon një imazh pranë bashkëshortit

admin

Leave a Comment