July 27, 2021
Portali Shprehja

Loredana shumë e dhënë pas duhanit

Këngëtarja dhe rep artistja shqiptare në Gjermani, Loredana Zefi, është një nga yjet më prodhues të industrisë së muzikës. Loredana ma fituar edhe çmime për arritjet e saj në muzikë dhe suksesi nuk i ka munguar në asnjë moment, shkruan “Kosovarja”. Thonë se reperja nga Ferizaji, ka bërë edhe shumë para e se jeton në […]

.

Të Ngjajshme

Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

admin

Afërdita bashkë me vajzën rregullohen në mënyrë të njejtë

admin

Linda Halimi publikon foto duke u relaksuar në vendlindje

admin

Leave a Comment