July 3, 2022
Portali Shprehja

Loredana Zefi lanson projektin e ri muzikor “Let’s go”

Një projekt i ri muzikor është publikuar edhe nga këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Loredana Zefi.

Tact Watches

Artistja, e cila jeton mes Zvicrës e Gjermanisë, ka lansuar një këngë të re në gjuhën gjermane.

“Let’s go” titullohet projekti, i cili është kompletuar edhe nga ana vizuale me paraqitje atraktive të 26-vjeçares.

Miksimi i këngës u bë nga Hubertus Dahlem, kurse për masterizimin u kujdes Lex Barkey.

Producimi ndërkohë u realizua nga Gilbert Ngom me video të xhiruar në lokacione të ndryshme.

Kjo vjen pak pak ditë pas këngës “Heart attack” që e solli në bashkëpunim me Noizyn.

Dueti i tyre për shtatë ditë ka kaluar shifrën e tetë milionë klikimeve në platformën YouTube. 

.

Të Ngjajshme

Nëse ju enjten gishtat vuani nga kjo sëmundje

Rina Balaj shfaqet sensuale dhe provokuese në pozat e reja

Nesër takim Kovaçevski-Mickoski

admin

Leave a Comment