May 16, 2021
Portali Shprehja

Lorik Cana na prezanton me “ish të dashurën”, thotë se e kishte marrë malli

Së fundmi, Lorik Cana publikoi një postim në llogarinë e tij në Instagram, ku shkruante se takoi ish të dashurën e tij pas 10 vjetësh, dhe ishte akoma ashtu e bukur sikurse hera e parë që e pa. Për një çast ngriu gjakun e ndjekësve derisa sqaroi se ai po fliste për makinën e tij […]

.

Të Ngjajshme

Sara Hoxha mbulohet lartë e zbulohet poshtë

admin

Kjo foto e Agnesës do t’iu lë pa gjumë

admin

VIDEO MESNATE

admin

Leave a Comment