September 24, 2022
Portali Shprehja

LSDM për dorëheqjen e paralajmëruar të Goran Milevskit

Ato janë çështje të brendshme të partnerit tanë të koalicionit PLD. Marrëdhëniet me PLD-në dhe në koalicion janë në nivel të lartë. Koalicioni i drejtuar nga LSDM-ja është i fokusuar në menaxhimin efikas të krizës energjetike dhe ekonomike si dhe në përkushtimin me punë në përfundimin e negociatave me BE-në, gjë që përfshin edhe ndryshimet e nevojshme kushtetuese, thonë nga LSDM-ja./Alsat.mk

.

Të Ngjajshme

Parashikimi i motit për stinën e dimrit në Evropë

Promovimi i komunitetit politik evropian, më 6 tetor

VIDEO / Argjentina shkon në 34 ndeshje radhazi pa humbje

Leave a Comment