November 28, 2020
Portali Shprehja

Luan në Kinë, por Marek Hamsik nuk harron magjitë “europiane” (VIDEO)

Sllovakia ka shënuar në fushën e Izraelit dhe goli i parë ka ardhur nga këmbët e Marek Hamsik, që me një goditje dënimi prej thuajse 30 metrash dhe në pozicion të prirët diagonal, befasoi portierin vendas!

Kapiteni i Sllovenisë, dikur pjesë e Napolit, edhe pse i është larguar futbollit europian, vazhdon të dhurojë magji, këtë herë, me kombëtaren…

.

Të Ngjajshme

Juventus zhgënjen pa Ronaldo-n, Pirlo zbulon të vërtetën mbi mungesën e CR7

admin

Koeman dhe 100 ditët e para te Barça: Ndihemi më mirë pas Juventus-it

admin

City kthehet i frikshëm ndaj Burnley-t, Mahrez më mirë se CR7

admin

Leave a Comment