December 4, 2021
Portali Shprehja

 Luana Vjollca nuk e vozit më veturën, bëhet me truproje

Nuk është shumë e zakonshme por tek disa artista të estradës kemi parë që e shtojnë mbrojtjen e tyre duke angazhuar truproje për shkak të problemeve që mund të kenë e të ngacmohen nga dikush.

Kështu ka bërë së fundi edhe moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca, shkruan “Kosovarja”.

Tact Watches

Bukroshja bionde ka postuar një video në InstaStory derisaq është nën përcjellje të dy truprje derisa njëri bënë hapin e para Luana qëndron në mes dhe përcjellet ga një truproje i dytë nga pas.

“Tashmë nën shoqërimin ideal të përditshëm”, ka qenë mbishkrimi që ka bërë Luana në video, ku shihet që janë duke e shoqëruar edhe në makinë që do të vozitet nga sigurimi.

Por, pse e ka bërë një gjë të tillë mbetet të shihet nëse do e zbulojë ditët në vijim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)


Të Ngjajshme

Xhensila bëhet një kaçurrele tërheqëse

Bëhen ‘zyrtarisht’ tre çifte në shtëpinë e famshme BB VIP

Vrapoi… lëndohet banorja e Big Brother Albania

Leave a Comment