May 16, 2021
Portali Shprehja

Luana Vjollca rikthehet me ‘1 mijë vjet’

Luana Vjollca është një ndër femrat më tërheqëse të televizionit shqiptar. Moderatorja dhe këngëtarja e dashur është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe grumbullon 2 milionë ndjekës. Këngëtarja ka tash e disa muaj që nuk ka qenë aktive me projekte të reja muzikore por si duket ajo ka vendosur ta bëjë rikthimin e saj […]

.

Të Ngjajshme

Rina ndan një foto me flokë të kaltërta

admin

Sara Hoxha mbulohet lartë e zbulohet poshtë

admin

Kjo foto e Agnesës do t’iu lë pa gjumë

admin

Leave a Comment