Luana Vjollca thekson vijat trupore në foton me bikini

Luana Vjollca si edhe shumë artistë të tjerë ka hapur arkivin e fotografive gjatë qëndrimit të tyre në karantinë, dhe po ndan me ndjekësit imazhe nga më të ndryshmet, shkruan lajmi.net.

Së fundmi moderatorja/këngëtarja ka publikuar një imazh në bikini të kuqe ku thekson vijat e përkryera trupore.

Përndryshe, kënga e saj e fundit titullohet ‘Pa panik’ dhe është pritur mirë nga publiku. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

answer to my last post

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on Apr 5, 2020 at 7:45am PDT

loading...

Të ngjajshme

Ledri Vula i këndon dashurisë në këngën e re

shprehja

Rina thotë se reperi i famshëm u vra qëllimisht

shprehja

Modelja nuk përmbahet, publikon imazh në shtrat me partnerin

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë