April 12, 2021
Portali Shprehja

Luanës i shihet gjysma e pjesës intime me këtë fustan

Luana Vjollca është një ndër femrat më të percjellura në mediat rozë. Ajo shumicën e kohës kalon në lajm, duke tërhequr vëmendje të madhe në paraqitjet fizike, shkruan “Kosovarja”. Gjithmonë tërheqë vëmendje me pozat provokuese që bën, dhe përzgjedhjen e veshjeve të veçanta Me këtë fustan të fundit, Luana shihet që ka zbuluar gjysmën e […]

.

Të Ngjajshme

Kumrija si nuse e re me këtë grim e fustan të bukur

admin

Demi zbulon të pasmet me bikini e tejdukshme

admin

Ryves i ‘ngrihet’ fytyra

admin

Leave a Comment