June 5, 2023
Portali Shprehja

Luçiano Spaleti konfirmon largimin e tij nga Napoli

Trajneri i Napolit, Luçiano Spalleti, e ka bërë të qartë se së shpejti do të largohet nga posti. Pasi mposhti Interin në ndeshjen e Serisë A (3:1), trajneri, duke folur për mediat në një konferencë për shtyp, tha fjalët që vështirë se u shtuan optimizëm tifozëve të Napolit.

 

“Nëse nuk je i sigurt se mund të japësh gjithçka që meriton, atëherë do të ishte më mirë të mendonim për situatën dhe të merrni një vendim të duhur”, citon fjalët e Spallettit në “TuttoNapoli”. /abcnews/

.

Të Ngjajshme

26 vjet pas vdekjes së tij, Tupac merr një yll në Hollywood Walk of Fame

Shikoni çfarë i bënë amerikanët “Jugo” legjendar: Ekspozita e vitit 1997 është një hit i vërtetë

Burri pretendon se e klonoi të dashurën e tij me ndihmën e inteligjencës artificiale

Leave a Comment