September 28, 2020
Portali Shprehja

Luftë e ashpër ndërmjet ketrit dhe qukapikut për një arrë

Fotografitë e betejës u shfaqën në internet, të cilët tregojnë një ketër të kuq me putrat e ngulura në një cung peme, teksa qukapiku tenton ta sulmojë atë nga ajri, transmeton lajmi.net.

pyll në Johnsfield të Skocisë, hasi dyluftimin për një arrë.

Ndiqeni dyluftimin e dëshmuar vizualisht në fotografitë e mëposhtme. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

“Romeo dhe Xhulieta” nuk u shpik nga Shekspiri, ja origjina e historisë tragjike

admin

Paraja, dashuria, puna…. ky është parashikimi i yjeve për sot

admin

Astronautët planifikojnë të votojnë nga hapësira për zgjedhjet presidenciale në SHBA

admin

Leave a Comment