January 25, 2021
Portali Shprehja

Luis Vuitton do të lëshojë një mburojë luksoze të fytyrës

LV Shield, siç është quajtur, mund të dyfishohet si kapak dhe kushton 750 funta. Ai do të nisë në të gjithë botën në 30 tetor, transmeton lajmi.net.

Sigurisht, kjo nuk është mburojë e zakonshme e fytyrës. Ajo është e mbuluar me copa të arta që janë gdhendur me logon ikonike të shtëpisë së modës franceze.

Ndërkohë, mburoja zbukurohet me shtypjen e famshme të monogramit të Louis Vuitton. Në një deklaratë, Louis Vuitton e përshkruan mburojën si “një kryevepër tërheqëse, si elegante ashtu edhe mbrojtëse”.

Louis Vuitton nuk është marka e vetme luksoze që lanson artikuj të dizajnuar për të mbrojtur njerëzit gjatë pandemisë.

Për shembull, në gusht, Burberry lëshoi ​​një sërë maskash të ripërdorshme dhe të qëndrueshme në shtypjen e saj të cilësisë së mirë.

Kompania nuk dha detaje shtesë mbi kredencialet mjekësore të kësaj teknologjie. Nuk është hera e parë që Louis Vuitton bën përpjekje për të adresuar pandeminë e koronavirusit. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

Simptoma e re e Covid-19; Numri në rritje i pacientëve që përjetojnë të njëjtën gjë

admin

Pse na vjen të ndrydhim fare gjërat e vogla dhe të lezetshme?

admin

Më shumë se 1,000 vite arsim! Këto janë universitetet më të lashta në botë, të cilat janë akoma aktive

admin

Leave a Comment