January 27, 2021
Portali Shprehja

Lukaku kthehet çështje te Belgjika! Interi e pret në fushë ndaj Atalanta, por…

A do të thirret Romelu Lukaku nga trajneri i kombëtares belge për ndeshjet e ardhshme të Ligës së Kombeve? Ky është dyshimi i madh i trajnerit Roberto Martinez në prag të thirrjes.

Në fakt, lista e djajve të kuq për ndeshjet në 15 dhe 18 nëntor kundër Anglisë dhe Danimarkës pritet për nesër dhe për momentin trajneri nuk ka folur mbi praninë e sulmuesit të Interit, i padisponueshëm në dy ndeshjet e fundit dhe aktivizimi i të cilit për ndeshjen e së shtunës kundër Atalanta është ende i pasigurt.

“Pyetja më e madhe – shkruan portali belg ‘Dhnet’ – ka të bëjë me Romelu Lukaku, një futbollist që lufton me një problem  që e detyroi atë të humbasë dy ndeshjet e fundit të Interit”

.

Të Ngjajshme

Video: Thuram rikthehet me gol, Dortmundi në tapet

admin

E KRYER: “Faraoni” El Shaarawy kthehet në Serie A dhe i jep fund aventurës në Kinë! Nesër vizitat

admin

Video: Dortmundi në krizë, Mönchengladbach i jep leksione futbolli

admin

Leave a Comment