May 28, 2023
Portali Shprehja

Lukas Hernandez në “orbitën” e Paris Sen Zhermenit

Francezët kanë nisur bisedimet me mbrojtësin e Bajern Munihut, ndërsa siç raportojnë mediet franceze, Lukas është dakorduar me parizienët.

Bavarezët ende nuk kanë dhënë konfirmimin edhe pse, mbrojtësit i skadon kontrata në verën e vitit 2024 dhe Hernandez ende nuk ka rinovuar.

27-vjeçari ka vuajtur dëmtimet e shpeshta këtë edicion, ndërsa u bashkua me Bajernit në verën e vitit 2019-ës, por tani duket se rrugët do të ndahen.

.

Të Ngjajshme

Rreth 99 për qind të votave të numëruara – këto janë rezultatet e deritanishme

Ekspert Marketingu në Google Ads: Përjashtimi i gjuhës shqipe penalizon bizneset

Një grua në Sariyer, rrethi i Stambollit, ka shkuar për të votuar e shoqëruar nga keci i saj

Leave a Comment