19 C
Skopje
October 19, 2018
BLUE

Luks i paparë, brenda vilës së Zaimina Vasjarit (FOTO LAJM)

Zaimina Vasjari është një nga femrat shqiptare që së tepërmi është lakuar për jetën e saj luksoze, udhëtimet në vendet më të shtrenjta.

Tashmë ajo ishte në krye të listës, si nëna e re me format trupore më sexy. Zaimina dhe vajza e saj Khloe ndajnë shumë kohë së bashku.

Në postimet e saj të fundit Zai ka treguar një pjesë të vilës së saj. Dy vajzat bukuroshe të shtëpisë kanë zgjedhur të relaksohen më pishinën e vilës së tyre.

Shtuar më 09/08/2018,
ora 13:08Burimi i artikullit

Artikuj të ngajshëm

Zaimina i heq të gjitha në pishinën e vilës luksoze (FOTO LAJM)

shprehja

Kjo është gjyshja më seksi që keni parë (FOTO LAJM)

shprehja

Krejtësisht e zhveshur në plazh, Bleona skandalizon mediat e huaja (FOTO LAJM)

shprehja