April 13, 2021
Portali Shprehja

Lulja e Medes e kallë atmosferën duke vallëzuar me motrat e mbesat

Bashkëshortja e Medes po tregohet mjaft aktive në rrjetet sociale.

Ndonëse nuk është këngëtare, por ku është parë Meda ka qenë prezente edhe ajo, ndaj ka edhe raporte të mira me shumicën e kolegëve të bashkëshortit.

Që kur është shfaqur virusi Covid 19 sicc dihet dasmat janë anuluar.

E sot në mungesë të dasmave Lulja, motrat dhe mbesat e saj e kanë ‘djegë’ atmosferën në oborrin e shtëpisë.

Nuk dihet arsyeja e kësaj feste, për më shumë shikojeni videon./Kosovarja/


Të Ngjajshme

“Bëm nënë të të ngjaj”, vajza e Gjyste Vulës po çmend meshkujt

admin

Mozzik ndan imazhin më të mirë me vajzën

admin

Ryva Kajtazi mes lotëve tregon lindjen e vajzës pas dy abortet që ka përjetuar

admin

Leave a Comment