January 16, 2021
Portali Shprehja

Lulja: Sa shyhret ka motra me vllazni dhe kunatën time më të bukur

Luljeta Përgjeqaj është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Medes.

Meda dhe Lulja janë çfti që çdo herë përmes imazheve përcjellin harmoni familjare, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Ata ndajnë raporte të mira me të gjithë rrethin familjar e shoqëror.

Jo rrallë herë të dy na kanë prezantuar me anëtarët e familjes.

E sonte është Lulja që ndan një imazh shumë të këndshëm me dy vëllezërit e njërën kunatë.

Madje foton e përcjellë me një mbishkrim tejet të bukur:

“Sa shyhret ka motra me vllazni dhe kunatën time më të bukur”, ka shkruar Lulja./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Graniti dhe Leonita festojnë përvjetorin e gjashtë të lidhjes

admin

Familja Muqiqi shkrepin imazhin më të bukur familjar

admin

Egzona godet me këto komplete

admin

Leave a Comment