December 4, 2021
Portali Shprehja

Lulzim Ademi i kërkuar për krime i arratisur në Serbi, nuk njeh Kosovën, dëshiron ta quajnë Lul Drazha (VIDEO)

Lulzim Ademi nga Broboniqi i Mitrovicës, një ish-polic i Serbisë gjatë okupimit serb  ka rrëfyer me krenari se e njeh shtetin e Serbisë dhe kurrë nuk e pranon Kosovën si shtet.

Të Ngjajshme

Digjet një autobus në Fushë Kosovë (video)

admin

Rasti Gucati dhe Haradinaj, sot fillon paraqitja e çështjes së mbrojtjes

admin

Kodheli: Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut do të vazhdojnë së bashku në rrugën e integrimit në BE

admin

Leave a Comment