17.2 C
Skopje
May 24, 2019
A e dini se?

Lumturia e pandës duke shijuar borën e parë (Video)

Tact

Një panda e madhe në Kopshtin Zoologjik Kombëtar të Smithsonian në Uashington është regjistruar duke shijuar reshjet e para të borës.

Kopshti Zoologjik e postoi videon e pandës Bei Bei të enjten, e cila shihet duke u rrokullisur dhe ngjitur në pemë.

19 tetor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Zgjidh një lule dhe zbulo sekretet e tua më të fshehta

shprehja

E çuditshme, piktura 150 vjeçare shfaq një vajzë duke përdorur iPhone

shprehja

Kafshët shtëpiake të Shtëpisë së Bardhë

shprehja