23.6 C
Skopje
September 22, 2019
Informacione Rajoni dhe Bota

Lutfi Haziri ia huqë dhe tallet nga ndjekësit: Në foto me Zhegrovën, mendon se me Vojvodën

Haziri në facebook ka publikuar një foto me lojtarin kosovar Edon Zhegrova, i cili sonte nuk ishte në lojë.

Haziri në mbishkrim të fotos në vend që të përmend emrin e Zhegrovës përmend emrin e lojtarit i cili sonte shenoj autogol, Vojvodën.

Ky është postimi i tij:

Ndërsa ai është tallur nga ndjekësit e tij në Facebook me komente nga më të ndryshmet që mund t’i lexoni më poshtë!

Artikuj të ngajshëm

Arrin grupi i ri i vullnetarëve amerikan

shprehja

Parafushata s’mund të ndalet, PZAP e hedh një ankesë si të palejuar

shprehja

Kërkohet dorëheqja e ministrit dhe një drejtori të Qeverisë së Zaevit

shprehja