January 23, 2022
Portali Shprehja

Lyon trondit Juventusin: do 50 mln euro për objektivin bardhezi!

Juventusi nuk mendon vetëm për merkaton aktuale, por shikon edhe nga e ardhmja dhe ditët e fundit kanë bërë një sondazh me Lyon për mesfushorin Bruno Guimaraes.

Bardhezinjtë prisnin një vlerësim prej 30 milionë eurosh, ndërsa francezët u përgjigjën duke gjuajtur shumë lart: 50 milionë euro.

Tact Watches

Tuttosport raporton se ky investim nuk mund të bëhet kurrësesi për bardhezinjtë, duke qenë se fillimisht duhet të shiten disa lojtarë dhe mes tyre edhe Kulusevski që pas dëmtimit të Chiesa-s që ka mbyllur sezonin, nuk do të largohet të paktën në janar.

.

Të Ngjajshme

Abramovich jep miratimin, Chelsea bën gati ofertën për 100 milionëshin e Serisë A

admin

Ëndrra e Guardiola-s mund të realizohet pas 18 muajsh, vjen lajmi i bujshëm nga Anglia

admin

Capello: Ky është lojtari i parë që i kërkova Moggi-t kur shkova tek Juventus

admin

Leave a Comment