February 8, 2023
Portali Shprehja

Madridi nuk është gati të paguaj dëmshpërblimin për mbrojtësin e Bajernit

Real Madridi po kërkon të përforcojë repartin e mbrojtjes në krahun e majtë, me presidentin Florentino Pérez që thuhet se ëndërron të nënshkruajë me lojtarin e Bayern Munichut, Alphonso Davies verën e ardhshme.Megjithatë, tani ‘El Nacional’ raporton se nuk ka gjasa që lëvizja të ndodhë.

Real Madridi nuk është i gatshëm të përputhet me vlerësimin e Bayern Munich për Davies në 80-90 milionë euro. Mbetet të shihet nëse bavarezët do ulin çmimin kanadezi.

.

Të Ngjajshme

Tërmeti vdekjeprurës, Turqia hap dy pika të tjera kufitare me Sirinë

Taravari: Kemi marrëveshje me LSDM-në, nesër ose pasnesër do ta thirri kryesinë e partisë

admin

Mickoski dhe Gashi takohen në Kuvend (VIDEO)

admin

Leave a Comment