April 17, 2021
Portali Shprehja

“Mafia”, Spasovski: Aksioni ka filluar që nga viti 2019

Ministri i Brendshëm, Oliver Sopasovski, në një konferencë për shtyp gjatë dhënies së detajeve për operacionin  “Mafia”, përgënjeshtroi informacioni  se ky operacion ka filluar në kohën e ministrit të VMRO-DPMNE-së, Naçe Çulev. Ai tha se ky operacion ka filluar edhe më herët, përkatësisht në vitin 2019 kur vetë ai ka drejtuar Ministrinë e Brendshme.

.

Të Ngjajshme

Në gjoksin e Iles rrah zemra e Vericës, kirurgët shpëtuan tre jetë

admin

Regjistrohen 31 viktima dhe 824 raste të reja me Covid-19

admin

Ligji për Shtetësi, opozita shqiptare përgatit ndryshimet

admin

Leave a Comment