June 23, 2021
Portali Shprehja

Majlinda bën një ndryshim të madh tek vetja

Majlinda Zeka është një ndër femrat që komentohet shumë për paraqitjet fizike. Ajo me postime të ndryshme, shfaqet gjithmonë provokuese dhe e veçantë, shkruan “Kosovarja”. Me ndryshime të shumta tek vetja, Majlinda është një person që bie në sy dhe mbetët shembull për stilin që ka. Këtë herë, ajo ka ndryshuar flokët duke i shtuar […]

.

Të Ngjajshme

Keni dëshiruar ta shihni Albina Kelmendin në bikini – shikojeni

admin

Dizajneret pejane i kthejnë në modë korsetët me dizajne të mahnitshme

admin

Motin e nxehtë Sabriu dhe Nera e kalojnë në këtë vend

admin

Leave a Comment