June 7, 2023
Portali Shprehja

Majlinda e lumtur pranë të birit

Majlinda Zeka kohën më të madhe ia përkushton djalit të saj.

Ajo në shumë raste qëndron aktive me poza të shumta, duke shkëlqyer gjithmonë, shkruan “Kosovarja”.

Kohën më të madhe, ajo shihet bashkë me djalin e saj, duke shfaqur lumturinë që përjeton.

Edhe në këtë imazh, si gjithmonë me stilin perfekt nënë e birë duken perfekt.


Të Ngjajshme

E mbani mend Bora Zemanin në klipin e këngës së Ermalit dhe Dr.Florit

Jasharaj: Qëndrojmë ende pas kërkesave tona, në janar vendosim për veprimet sindikale

Jeni person i mëngjesit? Nëse po, ju keni një avantazh të panjohur

1 comment

Essergo May 30, 2023 at 10:49 am

original achat levitra pharmacie Bicarbonate We all need bicarbonate a form of carbon dioxide in our blood

Reply

Leave a Comment