May 21, 2022
Portali Shprehja

Majlinda më në fund e mbulon gjoksin

Majlinda Zeka në shumë aspekte merr vëmendje.

Ajo me linjat perfekte të trupit, në çdo kohë shfaqet e zjarrtë dhe merr vëmendje, shkruan “Kosovarja”.

Tact Watches

Këtë herë, në imazhin e postuar ajo befason teksa ne duar mbulon pjesën e gjoksit.

Me këtë veprim Majlinda befason, ku jemi mësuar që në çdo kohë të shfaqet provokuese.

Për më shumë, shikojeni imazhin e saj të fundit.


Të Ngjajshme

Kjo është arsyeja dhe e vërteta mbi ndarjen e Bleros me Afronën

Majlinda ndan momentin më të mirë me të birin

Aktorja e njohur turke, ‘Rejhan’ i jep fund beqarisë

Leave a Comment