January 16, 2021
Portali Shprehja

Majlinda zhvishet para kamerës pa përtesë

Modelja e njohur Majlinda Zeka vazhdon të mbetet cak i medieve rozë.

Me bukurinë që e posedon, ajo ka arritur të konsiderohet si një nga femrat më hot të showbizit shqiptar, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Nuk i lë anash as provokimet e shumta, duke zbuluar shumë nga asetet trupore.

Së fundmi ajo pozoj me një këmishë e cila është krejt e hapur tek gjoksi.

Kaq e thjeshtë dhe e bukur di të jetë ajo, apo?/Kosovarja/


Të Ngjajshme

Egzona godet me këto komplete

admin

Vesa ka pranuar një dhuratë të çmuar

admin

Flaka Krelani i ka dy fjalë për historianin Alban Dobruna

admin

Leave a Comment