September 28, 2020
Portali Shprehja

Majlinda zhvishet para kamerës pa përtesë

Modelja e njohur Majlinda Zeka vazhdon të mbetet cak i medieve rozë.

Me bukurinë që e posedon, ajo ka arritur të konsiderohet si një nga femrat më hot të showbizit shqiptar, shkruan “Kosovarja”.

Nuk i lë anash as provokimet e shumta, duke zbuluar shumë nga asetet trupore.

Së fundmi ajo pozoj me një këmishë e cila është krejt e hapur tek gjoksi.

Kaq e thjeshtë dhe e bukur di të jetë ajo, apo?/Kosovarja/


Të Ngjajshme

Të dyja shtatzëna, ja çfarë pozave marrin Elita me motrën në ashensor

admin

Loredana e qon gishtin e mesëm para kamerës

admin

Reja e Gilit tregon format e përkryera nga palestra

admin

Leave a Comment