January 28, 2022
Portali Shprehja

Majmunët “befasojnë” turisten, bëjnë marrëdhënie në prehrin e saj

Dy majmunë kanë hipur në prehrin e një femre të re, dhe kanë nisur të kryejnë marrëdhënie seksuale.

Tact Watches

E çiftimi i majmunëve dukshëm e ka vënë në siklet turisten.

Një përvojë të tillë në Pyllin e Majmunëve, kjo vizitore zor se e ka pritur. /Lajmi.net/

.

Të Ngjajshme

Burri ia “sheh sherrin” Bitcoinit, një grua e mashtron dhe e detyron të investojë 180 mijë euro

admin

9-vjeçari me pasuri marramendëse, ka disa vetura super luksoze

admin

Hëngri gabimisht “Burger King” me proshutë derri, ja çfarë i ndodhi të riut mysliman

admin

Leave a Comment