23.6 C
Skopje
September 22, 2019
Tech

Makinës luksoze i vjedhin pjesët, i lënë skeletin

Policia angleze u njoftua për një makinë të dëmtuar në rrugët e Birmingamit, dhe gjetën skeletin e një automjeti që ishte raportuar i vjedhur pak ditë më parë.

Makina, një Range Rover Sport tepër e kushtueshme, ishte lënë pa të gjitha veshjet e brendshme, pa motorin e madje edhe pa dyert.


Top Channel

Artikuj të ngajshëm

BMW e blinduar, e sigurt ndaj Kalashnikovit dhe dronëve

shprehja

Stacioni 30 mijë tonësh rrotullohet 90 gradë

shprehja

Huawei Mate 30, telefoni i parë pa “Google”

shprehja