May 28, 2023
Portali Shprehja

Man. Siti kërkon mbrojtësin kroat, Lajpcigu nuk lëshon pe

Joshko Gvardiol ka tërhequr vëmendjen e disa prej gjigantëve europianë dhe kjo verë për kroatin pritet të jetë shumë e “nxehtë”.

Sipas raportimeve të medieve britanike, mbrojtësi ka shumë admirues e sidomos në Anglin nga ku pritet edhe oferta e parë për të.

Mançester Siti është shumë i interesuar për lojtarin, megjithatë, Lajpcigu është një “dyqan i shtrenjtë” dhe kërkon të paktën 85 milionë paund për 21-vjeçarin.

.

Të Ngjajshme

Një grua në Sariyer, rrethi i Stambollit, ka shkuar për të votuar e shoqëruar nga keci i saj

Kreu i “OpenAI”: Nëse rregullat për inteligjencën artificiale në Evropë janë shumë të rrepta – do të largohemi

Grupi parlamentar i ASH-së i reagon Bilall Kasamit: Nga ju dalin vetëm mesazhe përçarëse

Leave a Comment