January 28, 2022
Portali Shprehja

Manastiri nuk gjen qetësinë nga tërmeti! Mëngjesin e sotëm regjistrohen seri dridhjesh

Një seri tërmetesh në mëngjes sërish janë ndjerë në Manastir dhe rrethinë.

Observatoriumi sizmologjik pranë Fakultetit natyror-matematikor në Shkup informoim se më së shumti tërmeti është ndjerë në ora 04:01, i cili ka qenë me intensitet 3,7 ballë sipas Rihterit dhe katër ballë sipas Shkallës makrosizmike evropiane.

Tact Watches

Epiqendrat e tërmeteve gjenden në 120 kilometra në jug të Shkupit në Greqinë fqinje.

Të Ngjajshme

Nga 1 shkurti do të rikthehet transporti publik në Kumanovë

admin

Sedat Ramadani largohet nga LB / E humbëm identitetin me të cilin na njihnin njerëzit!

admin

Alsat: BDI-ja e harroi në burg Rexhail Qerimin!

admin

Leave a Comment