November 29, 2020
Portali Shprehja

Manchester City, gati oferta për yllin e La Liga-s

Manchester City është në kërkim të përforcimeve në merkato.

Objektivi i skuadrës së Pep Guardiola-s është që të përforcojë skuadrën për sezonin e ri dhe të synojë triumfin në Premier dhe Cahmpions League.

Sipas The Guardian, Qytetarët janë gati të bëjnë një ofertë për të siguruar mbrojtësin e Atletico Madrid, Jose Gimenez.

.

Të Ngjajshme

Zidane, i zhgënjyer: Është faji im, por…

admin

Courtois, çfarë bën??????? Gafa absurde e portierit të Real Madrid, Alaves realizon të dytin (VIDEO)

admin

PSG goditet sërish nga Bordeaux! Goli vjen nga jashtë zone (VIDEO)

admin

Leave a Comment