November 29, 2021
Portali Shprehja

Manchester City-PSG, formacionet zyrtare: Navas fiton garën me Donnarumma

Është sfida më e pritur e mbrëmjes së sotme.

Në Etihad Stadium do të përballen Manchester City dhe Paris Saint-Germain, që do të luftojnë për vendin e parë në Grupin A.

Tact Watches

Guardiola ka vendosur t’i besojë nga minuta e parë Zinchenko-s dhe Sterling, ndërsa Pochettino ka lënë në stol Donnarumma-n, i cili ka luajtur kundër Qytetarëve në ndeshjen e parë.

Titullare treshja e frikshme Messi-Mbappe-Neymar.

Formacionet zyrtare

Manchester City (4-3-3): Ederson; Walker, Dias, Stones, Cancelo; Gundogan, Rodri, Zinchenko; Mahrez, Bernardo Silva, Sterling.

PSG (4-3-3): Navas; Hakimi, Marquinhos, Kimpembe, Nuno Mendes; Paredes, Gueye, Herrera; Messi, Mbappé, Neymar.

.

Të Ngjajshme

Buffon: Problemet e Juves ishin të dukshme, Chiellini dhe Bonucci duhet të “klonohen”

admin

Shevchenko jep “ok”, futbollisti i Kosovës mund të transferohet falas në Serie A!

admin

Sarri nuk ka dyshime, shpërfill Milan dhe Inter para Napolit: “Më falni, por me atë që pashë sot ju them…”

admin

Leave a Comment