11.1 C
Skopje
April 10, 2019
Offside

Manchester United Dhe Barcelona – Drejtpërdrejt (LIVE)

Tact

Manchester Unitedi është nikoqir i Barcelonës në Old Trafford për ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Manchester United do të përpiqen ta fitojnë ndeshjen duke mos pranuar gola në stadiumin e tyre. Ndërkohë që Blaugranët kanë për qëllim të realizojnë si mysafirë, në mënyrë që t’i kenë gjërat më të lehta në sfidën e kthimit në Camp Nou.

Do të jetë edhe një përballje taktikash ndërmjet trajnerëve Ole Gunnar Solskjaer dhe Ernesto Valverde.

Formacioni startues i Manchester Unitedit: De Gea, Young, Smalling, Lindelof, Shaw, Dalot, McTominay, Fred, Pogba, Lukaku, Rashford.

Formacioni startues i Barcelonës: Ter Stegen, Semedo, Pique, Lenglet, Alba, Busquets, Rakitic, Arthur, Messi, Luis Suarez, Coutinho.

1 – Shiko ketu ndeshjen me komentim Arab

2 – Shiko ketu ndeshjen me komentim Arab

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Artikuj të ngajshëm

Stadiumi i Shkupit do emërohet Toshe Proeski, qytetarët duan që stadiumi i Tetovës të emërohet Mahmut Ferati dhe ai i Çairit Zyber Avdiu

Redaksia Shprehja 3

Ronaldo e thotë me gojën plotë: “Unë jam nga Kosova” (VIDEO)

Redaksia Shprehja 3

Zvicra Dhe Danimarka – Drejtpërdrejt (LIVE)

Redaksia Shprehja 3