January 16, 2021
Portali Shprehja

Manchester United, tre lojtarë për Solskjaer

Nga një lojtar për repart.

Manchester United po kërkon të kompletojë skuadrën në prag të fillimit të kampionatit të ri.

Sipas Manchester Evening News, Djajtë e Kuq janë në kërkim të përforcimi për repart: një qendërmbrojtës, një mbrojtës krahu dhe një sulmues.

Mes emrave në listën e United janë Reguilon, Mykolenko, Moussa Dembele dh Joshua King.

.

Të Ngjajshme

ZYRTARE: Milani firmos me mesfushorin francez! Goditja e parë e Maldinit në 2021

admin

SUPER DERBI NGA LAZIO! Tri grushte Romës, Luis Alberto magjik (VIDEO)

admin

Gafë e pafalshme nga ylli i Romës, Immobile falënderon dhe mposht Reina (VIDEO)

admin

Leave a Comment