January 19, 2021
Portali Shprehja

Manchester United “vjedh” Atletico-n, lojtarin e pret karantina

Manchester United ka bërë një goditje në merkato për ekipin e të rinjve.

Djajtë e Kuq, në pritje të zyrtarizimit, kanë marrë nga Atletico Madrid sulmuesin Alejandro Garnacho.

16-vjeçari, sipas Manchester  Evening News, duhet të shkojë në Angli nga Spanja gjatë kësaj jave dhe, siç e parashikon procedura,  do të duhet të qëndrojë 14 ditë në karantinë.

.

Të Ngjajshme

Video: Asist nga 30 metra, Leverkusen gjen golin ndaj Dortmundit

admin

ZYRTARE: “Gjuetari” Huntelaar kthehet në Bundesliga! Mbahen sekret detajet

admin

Juventusi niset drejt Superkupës me 5 munugesa big! Pirlo i detyruar me zgjedhjet te lista bardhezi

admin

Leave a Comment