November 26, 2022
Portali Shprehja

Maqedoni, 11 tetori ditë jo pune për të gjithë qytetarët

11 Tetori do të jetë ditë pushimi për të gjithë qytetarët e RMV-së.

Nga MPPS njoftojnë se të martën shënohet Dita e Kryengritjes Popullore.

“Dita e Kryengritjes Popullore – 11 Tetori (e martë) është ditë jopune për të gjithë qytetarët, kumtoi Ministria e Punës dhe Politikës Sociale. Ministria e Punës dhe Politikës Sociale qytetarëve ua uroi Ditën e Kryengritjes Popullore”, thonë nga MPPS.

Të Ngjajshme

KATAR/ Shpërthen zjarri pranë stadiumit ku do të luhet Argjentinë-Meksikë

Policia serbe largon migrantët nga rreziku pas të shtënave në kufi me Hungarinë

7 kombinime ushqimesh që s’duhet t’i vendosni kurrë pranë njëri-tjetrit

Leave a Comment