January 19, 2021
Portali Shprehja

Marina dhe Geti publikojnë video intime nga shtrati

Marina dhe Geti janë prej cifteve më të përfolura shqiptare.

Dyshja janë prej vitesh të martuara dhe kanë një jetë të lumtur bashkëshortore.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Sot ata kanë festuar përvjetorin datën të cilën e kanë përkujtuar përmes një video në shtrat.

Ishte Marina ajo që ndau një video teksa shihet Geti duke i dhuruar puthje, ndërsa ka shkruar : Urime përvjetori.

Ndryshe, çifti ndonëse kanë vite që janë martuar ende nuk kanë vendosur të rrisin familjen.


Të Ngjajshme

Kush është personi që i bashkoj Robertin e Noren?

admin

Produksioni MAQINA paralajmëron rikthimin

Redaksia 2

Do të dëshpëroheni nga fytyra e Taynës pa pikë photoshopi

admin

Leave a Comment