January 20, 2021
Portali Shprehja

Marina i ekspozon këmbët joshëse nga deti

Marina erdhi joshëse në paraqitjen e fundit.

Moderatorja Marina Vjollca ka ndarë me ndjekësit një imazh tërheqës të realizuar buzë detit.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Ajo ishte veshur me një këmishë, ishte grimuar dhe kishte flokët e lagura, teksa po qëndronte e ulur afër detit.

Në plan të parë, moderatorja kishte vënë këmbët seksi, ndërsa fotografia artistike bardhë e zi e saj, mori komente të shumta.

Kujtojmë se Marina Vjollca së fundi ka qenë duke punuar për t’u rikthyer me sezonin e ri të emisionit të saj.

View this post on Instagram

Me, myself and I…

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

 


Të Ngjajshme

Ja kur ndodhi takimi dhe puthja e parë mes Ramushit e Anitës

admin

Baby Gee ekspozon gjoksin në veshje sportive

admin

Kjo veshje ia nxjerrë në pah trupin bombastik Artës

admin

Leave a Comment