May 11, 2021
Portali Shprehja

Marina Vjollca merrë vëmendje me fustanin me kordela

Marina Vjollca është shfaqur mjaft tërheqëse në imazhet e reja. Marina Vjollca, së fundmi ka postuar imazhin ku shihet elegante dhe joshëse në rrjete sociale. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku mban fansat e informuar për çdo risi sa i përket karrierës dhe jo vetëm, sepse ajo publikon mjaft Instastory edhe nga jeta […]

.

Të Ngjajshme

Bebe Rexha i bën dedikimin më të ëmbël nënës

admin

Kida pozon këndshëm veshur pink

admin

Modelja kolme pozon e zhveshur me djalin e saj 13 muajsh

admin

Leave a Comment