May 28, 2022
Portali Shprehja

Markoviq: Askush nuk e ka kontestuar gjuhën maqedonase, ajo që po ndodh në Bullgari është politikë

Marijan Markoviq nga AShAM sonte në “Click Plus” në TV21 theksoi se askush nuk e ka kontestuar gjuhën maqedonase.

Sipas tij, ajo që po ndodh në Bullgarinë fqinje është politikë.

Tact Watches

Të Ngjajshme

”Levica”: Inspektime për flamurin shqiptar në stadiume dhe përmendoren e Xhemë Gostivarit

admin

Arrestohen dy shpërndarës të drogës në Shkup

admin

LSDM: Gjashtë nga shtatë të dyshuarit në “Parcela kriminale” janë në lidhje me VMRO-DPMNE-në dhe Mickoskin

admin

Leave a Comment