January 21, 2021
Portali Shprehja

Martohet këngëtarja e njohur

Lily Allen dhe David Harbour janw martuar në një kishë në Las Vegas.

Këngëtarja, 35 vjeç, dhe aktori i Stranger Things, 45 vjeç, janë në lidhje që nga vera e kaluar, dhe Allen është fotografuar me një unazë fejese diamanti që nga prilli.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Tani duket se ata mund të kenë bërë hapin tjetër në marrëdhënien e tyre, duke u martuar në një ceremoni të vogël.Çifti morri licencën e tyre të dasmës, e cila është pjesë e të dhënave publike, të hënën 7 shtator, siç raportohet nga TMZ.

Ceremonia e martesës thuhet se ka ndodhur në Chapel Wedding Graceland në Bulevardin Las Vegas, Nevada.


Të Ngjajshme

Kejvina shfaqet e zjarrtë nga ashensori

admin

Kjo modele do i’u lë pa gjumë me pozën e zjarrtë në mes të borës

admin

Këtë stil të Remzies as vajzat e reja nuk e praktikojnë

admin

Leave a Comment