Masakroi kunatën, policia arreston autorin, u kap teksa lëvizte me biçikletë

Kapet nga policia autori i vrasjes së shtetases E. Ç., ndodhur në Paskuqan, në orët e vona të mbrëmjes së djeshme.

Menjëherë pas ngjarjes, strukturat e DVP Tiranë organizuan punën për lokalizimin dhe kapjen e shtetasit Erdet Çapoku, i cili pasi ka goditur me sende të forta kunatën është larguar nga vendngjarja.

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 4 bënë të mundur lokalizimin dhe kapjen e këtij shtetasi, në Laprakë.

34-vjeçari ia mbathi menjëherë pas krimit nga shtëpia në Paskuqan, ndërsa u kap teksa po lëvizte me biçikletë.

Të ngjajshme

I riu nxirret në pritë në Astir, thirret nga lokali dhe vritet

shprehja

Hajnat vodhen telefonat e tabletat, por harruan revolen

shprehja

Arrestohet një person për vrasje të pasluftës

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë