June 22, 2021
Portali Shprehja

Mashallah çfarë bukuroshe mbesa e Shyhrete Behlulit

Elira Martinaj është mbesa e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit. Ndonëse ende e re në moshë dhe nuk ka ndonjë aktivitet në skenën muzikore ose diçka të ngjajshme, Elira falë famës së familjes së saj, ka fituar ndjekës të shumtë në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”. Ajo gjithashtu vlerësohet e pëlqehet shumë për stilin dhe bukurinë […]

.

Të Ngjajshme

Pasi Mozzik zyrtarizon që është beqar, Loredana befason me gjestin

admin

“Më afër se kurr”, Alex Rodriguez me qira në Hamptons tek shtëpia e Jennifer Lopez

admin

Aktori i ‘Friends’ diagnostikohet me kancer

admin

Leave a Comment