June 18, 2021
Portali Shprehja

Mashkulli që i qëndron në krahë Kejvinës

Modelja nga Shqipëria, Kejvina Kthella, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjete sociale. Ajo tregon shpesh pamje të stilit të jetës, udhëtimeve, veshjeve e nganjëherë e shohim edhe në ndonjë klip. Biondja së fundmi ka udhëtuar drejt Emirateve të Bashkuara Arabe, saktësisht Dubait. Nga qyteti luksoz nuk ka kursyer pozat provokative dhe veshjet e […]

.

Të Ngjajshme

Leonita ndan momentin më të mirë me dy vajzat

admin

Do të bëhet baba për herë të dytë, por këngëtari shqiptar paska një problem të madh

admin

Rene i bashkon Robertin e Noren

admin

Leave a Comment