April 17, 2021
Portali Shprehja

Matina e vogël i paska ngjarë krejt Shyhretes

Siç dihet, Shyhrete Behluli është bërë sërish gjyshe e një mbese të vogël, shkruan “Kosovarja”.

Matina e vogël ka ardhur në jetë para pak muajsh, duke sjell shumë gëzim në familjen e gjerë.

 

E vogla e familjes ka lindur në Gjermani dhe tashmë ka ardhur për të pushtuar zemrën e gjjthë familjes.

Kjo është foto e Matines së vogël e bukuroshe, që po duket si një kombinim mes nënës së saj dhe gjyshes. /Kosovarja/


Të Ngjajshme

Kjo është 7 vjeçarja më e bukur në botë

admin

Sa bukur duket në dasëm Afërdita bashkë me vajzën

admin

Shyhretja ndan imazhin më të mirë me mbesën

admin

Leave a Comment