May 17, 2021
Portali Shprehja

May-Linda Kosumovic e Rozafa Çelaj bëhen pjesë e serialit ndërkombëtar “Welcome to Utmark”

Vazhdojnë sukseset e artistëve nga Kosova në rrafshin ndërkombëtar. Këtë radhë, aktoret nga Prishtina May-Linda Kosumovic e Rozafa Çelaj janë bërë pjesë e serialit ndërkombëtar “Welcome to Utmark”, që do ta shfaqë premierën në HBO. Lajmin për këtë e ka bërë të ditur Drejtori për kulturë, rini dhe sport në Komunën e Prishtinës, Adrian Berisha. […]

.

Të Ngjajshme

Me këtë efekt Mimoza duket krejt person tjetër

admin

Kështu dukej Tuna në kohën e shtatzënisë

admin

Linda ndan imazhin me linjat perfekte që ka

admin

Leave a Comment