February 28, 2021
Portali Shprehja

Mbështetje e plotë për fermerin dhe prodhimin vendas – Iliria News Agency

Programi për Bujqësinë, Kryemadhi: Mbështetje e plotë për fermerin dhe prodhimin vendas – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Serbia po i arreston banorët e Bujanocit dhe po ua konfiskon dokumentet – Iliria News Agency

admin

Rama më mirë ndihet kur e takon Vuçiqin se sa kryeministrin e Kosovës – Iliria News Agency

admin

Mbi 20 mijë zarfe me vota nga diaspora janë refuzuar – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment