August 11, 2022
Portali Shprehja

Mbi një mijë raste të reja me Covid-19 në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë njofton për 1 mijë e 30 raste të reja me Covid në Kosovë.

Po ashtu njoftohet për 580 të shëruar.

Aktualisht kemi 9.914 raste aktive.

Njoftimi i plotë i MSh-së:

.

Të Ngjajshme

Gjobiten 187 shoferë në Shkup, 69 për vozitje të shpejtë

Në Tabanoc dhe Bogorodicë për dalje nga vendi pritet rreth 30 minuta

Karantinë dhe izolim, KSI me rekomandime për rastet me linë e majmunit në Maqedoni

admin

Leave a Comment